Hakkımızda

Nursan Isıtma ve Soğutma Sistemleri; 30 yılı aşkın bir süredir yenilenebilir enerji sistemleri üretimini profesyonelce yapmış ve bu profesyonelliğin konforunu gelecek nesillere aktaracak ürünler geliştirmiştir.

 

Nursan Isıtma ve Soğutma Sistemleri, ürettiği tüm ürünlerden, tüketicilerin maksimum seviyede istifade etmesini benimseyerek, kalite, hizmet ve kalıcılık anlayışını misyon edinmekte, her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek yenilenebilir enerji kaynaklarının devamlılığı ve kullanımı hususlarında sosyal olarak ta aktif bir rol üstlenmektedir.

 

Nursan Isıtma ve Soğutma Sistemleri üretim tesislerinde, güneş enerjili su ısıtma sistemlerinden solar pillere (Güneş enerjisi ile elektirik üretimi), rüzgar türbinleri, boylerler, kat kalorifer sistemleri, krom süt ve su depolarından çesitli ambalaj makinelerine kadar genis bir üretim portföyü bulunmaktadır.

 

Nursan Isıtma ve Soğutma Sistemleri, ileri teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde, en kaliteli hammadde ve titiz üretim anlayışından ödün vermeyerek, işinde uzman mühendis, üretim ve montaj teknisyenleri ile üretimden satış ve satış sonrası hizmetlerine kadar her aşamada müşterilerinin en büyük çözüm ortağı olmaktadır.

 

Nursan Isıtma ve Soğutma Sistemleri; sahip olduğu ISO 9001, TSE, TSEK ve daha bir çok kalite belgesiyle de üretim kalitesini tescillemiş, hem yurt içi hem de yurt dışında saygın bir yer edinmiştir.


NURSAN tertemiz bir dünya için….